تاريخ : سه شنبه ۱۳۹۰/۰۳/۳۱ | 18:56 | نویسنده: سید مجتبی

توضیح:
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به علت آپدیت نبودن آنتی ویروس و یا به دلایل دیگر، فایل ها و فولدر های سیستم به صورت مخفی در آمده اند. در این هنگام ساده ترین راه این است که بر روی فایل مورد نظر کلیک راست کرده Properties را انتخاب می کنیم و در تب General  تیک مربوط به مخفی شدن (Hidden) فایل را بر می داریم. اما همیشه مشکل به این راحتی حل نمی شود و گاهی اوقات می بینید که این گزینه غیر فعال شده و قابل تغییر نمی باشد.

پیشنهاد عقیق رایانه برای حل این مشکل استفاده از این نرم افزار بسیار کم حجم و سبک است. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و برای این منظور کافیست فایل یا فولدر های مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن فایل انتخاب شده را در قسمت وسط نرم افزار (دایره وسط) رها کنید و در زیر نرم افزار گزینه RESET را فشار دهید. حال با مراجعه به فایل مورد نظر مشاهده خواهید کرد که به حالت عادی بازگشته. در ضمن این نرم افزار می تواند این کار را برای چند فایل به صورت همزمان نیز انجام دهد.
و به عنوان مطلب پایانی احتمال اینکه سیستم شما به ویروس آلوده شده باشد بسیار زیاد است و بهتر است هر چه  زودتر یک آنتی ویروس مطمئن و آپدیت شده بر روی سیستم نصب و عمل ویروس کشی را انجام دهید.

دانلود نرم افزار Ireset

منبع: http://www.aghigh-co.mihanblog.com/post/21  • پنجه آفتاب
  • راکت